Shqipëri
Kosovë
Maqedoni
Fillo Kuiz
 
 
      140.68
      1.0891
      61.599
      1.0481
 
      129.18
      0.9182
      56.560
      0.9624
 
      0.0071
      0.0077
      0.0052
      0.0075
 
      0.0162
      0.0177
      0.0119
      0.0170
08:59 - 28/03/2015
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
 
Iljasa Salihu
 
 
Iljasa Salihu
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
 
Albinot Maloku
 
 
Agron Tufa
Panorama
 
 
Destan Jonuzi
 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%
 
Eleminatoret "Euro 2016", ja sfidat e ditės sė sotme

Pas ndeshjeve tė djeshme nė grupet C, E, G sot Eleminatoret e Euro 2016 vijojnė me takimet e grupeve A, B dhe H. Bien nė sy sfidat Holandė-Turqi dhe Bullgari-Itali, ndėrsa Kroacia, Belgjika Ēeke nd

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.