Shqipëri Kosovë Maqedoni REZULTATET E ZGJEDHJEVE 2015
 
 
      139.71
      1.1236
      61.466
      1.0864
 
      124.35
      0.8900
      54.704
      0.9669
 
      0.0072
      0.0080
      0.0053
      0.0078
 
      0.0163
      0.0183
      0.0120
      0.0177
16:59 - 02/09/2015
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
 
Andi Bushati
Lapsi
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
 
Iljasa Salihu
Albeu.com
 
 
Artan Fuga
 
 
Andi Bushati
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
Si e vlerësoni ligjin për Arsimin e Lartë të miratuar nga parlamenti?
48.75 %
23.94 %
17.66 %
9.64 %
Total 2644 Vota!
 
Nė “Elbasan Arena” nis tė shtrohet pista (FOTO)

Nė “Elbasan Arena” sot ka nisur puna pėr shtrimin me tartan tė pistės sė atletikės. Kjo do ta bėjė impiantin kuqezi tė tretin nė vend ku mund tė zhvillohen gara atletike ndėrkombėtare, pas “Qemal S

 
A janė kėta 11 shqiptarėt mė tė famshėm nė botė? (FOTO LAJM)

Shqiptarėt janė njė popull i vogėl, por me histori tė madhe dhe me personalitete qė kanė shenjuar jo vetėm historinė e vendit tė tyre, por edhe tė mbarė botės. Edhe nė dekadat e fundit Shqipėria ka

 
Eshtė hedhur shorti i Europa League pėr tė gjitha grupet. Pėrveē Skėnderbeut qė pėrfundoi nė Grupin H, ka edhe shumė grupe tė tjera mjaft interesante.

Eshtė hedhur shorti i Europa League pėr tė gjitha grupet. Pėrveē Skėnderbeut qė pėrfundoi nė Grupin H, ka edhe shumė grupe tė tjera mjaft interesante.